Oglądasz film, w którym dwoje bohaterów patrzy sobie w oczy. W pewnym momencie mężczyzna wpada w sidła oczarowany zmysłowym, kuszącym spojrzeniem kobiety. A ty wzdychasz zrezygnowana, bo uważasz, że nigdy nie będziesz w stanie tak magnetyzować. Tymczasem jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Oto kilka cennych wskazówek.

Po pierwsze – pielęgnacja

Twoje oczy muszą zwracać na siebie uwagę, jednak nie przerzedzonymi rzęsami i kurzymi łapkami. Dlatego na początek postaw na odpowiednią pielęgnację okolic oka. Zainwestuj w dobry krem, który nawilży i wygładzi twoją skórę, dzięki czemu odzyska ona młodzieńczy wygląd. Bez tego nawet najseksowniejsze spojrzenie nie będzie zbyt kuszące.

Następnie pora zadbać o rzęsy, których potrzeby są często ignorowane. Chociaż ich wygląd jest uwarunkowany genetycznie, nie oznacza to, że jesteś skazana na to, by były cienkie i rzadkie. Musisz tylko wiedzieć, po jaki kosmetyk sięgnąć. Zainwestuj w kurację specjalistyczną odżywką, na przykład Realash. Produkt taki nie tylko nawilży włoski oraz sprawi, że będą znacznie mocniejsze i ładniejsze. Dzięki zawartości odpowiednich składników twoje rzęsy staną się przede wszystkim dłuższe i gęstsze. W rezultacie już same w sobie będą wyglądać niezwykle seksownie. Ważne jest też to, że już miesięczna kuracja taką odżywką powoduje wyraźnie widoczne rezultaty.

Po drugie – makijaż

Nawet jeśli po zastosowaniu właściwej pielęgnacji twoje oko prezentuje się pięknie, odrobina makijażu doda spojrzeniu zalotności. Pamiętaj, aby wybierać sprawdzone kosmetyki do makijażu, ponieważ tanie produkty niskiej jakości mogą wysuszyć skórę powiek i rzęsy.

Aby nadać spojrzeniu seksownego charakteru, potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy kredka lub eyeliner, którym podkreślimy kształt oka, zalotka do podkręcenia rzęs oraz ulubiona maskara. Makijaż jest szczególnie istotny w sytuacji, gdy naturalna oprawa twojego oka nie jest zbyt wyrazista.

Po trzecie – trening przed lustrem

Nawet najlepiej wypielęgnowane i najstaranniej umalowane oko nie będzie dość seksowne, jeśli nie będziesz potrafiła nadać spojrzeniu odpowiedniego charakteru. Nie każda kobieta ma to we krwi i w takiej sytuacji potrzebny jest mały trening. W trakcie miesięcznej kuracji odżywką możesz poćwiczyć przed lustrem. Gwarantujemy, że po takim treningu nikt nie oprze się twojemu seksownemu spojrzeniu rzuconemu spod pięknych, starannie umalowanych rzęs.