Wyobraź sobie, że masz na imię Jack i jesteś bardzo silnym rycerzem w lśniącej zbroi! Na swojej drodze napotkasz wiele przeszkód, które będziesz musiał pokonać. Problemy mnożą się w nieskończoność, ponieważ król i królowa zostali porwani. Zrobiła to wiedźma, która nie tylko uprowadziła króla i jego małżonkę, ale zagarnęła także wszystkie posiadane przez nich kosztowności. I to właśnie Twoim zadaniem, Stalowy Jacku, jest uwolnienie ich z rąk chciwej wiedźmy.

Na początku gry zobaczysz dokładnie to co wydarzyło się kilka chwil wcześniej. Wiedźma latająca na miotle nad dachem zamku nagle wpadła na pomysł, aby ukraść drogocenne skarby. Za pomocą swoich czarów sprawiła, że strażnicy pilnujący zamku zapadli w mocny sen. Następnie zła wiedźma rzuciła czar w wyniku którego wszystkie skrzynie z kosztownościami zniknęły z zamku. Na nieszczęście, jej moc okazała się tak potężna, że z zamku odpłynęły nie tylko szlachetne kamienie, ale także król i królowa. W pierwszej chwili wystraszyło to złą czarownicę, ale chwilę później miała już gotowy plan; zdecydowała, że  zamknie ich w lochu.

Następnego ranka, Ty, jako rycerz Jack, budzisz się w zamku i widzisz mnóstwo monet rozrzuconych po całym korytarzu.  Tworzą one ścieżkę, która prowadzi Cię do zamkowego okna. Teraz wiesz już dokładnie co zaszło w zamku i postanawiasz odzyskać skradzione pieniądze i uwolnić króla i królową.

Gra Stalowy Jack składa się z pięćdziesiąciu etapów. Będziesz więc naprawdę zajęty przez dłuższą chwilę, jeśli oczywiście chcesz ukończyć grę. Nie martw się jednak, na pewno nie będziesz tą grą znudzony! Jest ona bardzo zabawna i wciągająca.

Na każdym poziomie musisz unikać przeszkód i zbierać szlachetne kamienie. Aby podskoczyć naciśnij klawisz spacji. Zwracaj uwagę, aby robić to w odpowiednim momencie.

Życzymy powodzenia! Gwarantujemy, że będziesz się wspaniale bawić grając w tę wciągającą grę!  

Zagraj teraz w grę Stalowy Rycerz!