Do last minute w sprawach wakacyjnych już się wszyscy przyzwyczaili - latanie na ostatnią chwilę daje spore oszczędności, to można by tak przełożyć te dobre doświadczenia również na inne dziedziny życia. Dlaczego by nie zacząć od wesela?Sprzedam wesele - rozwiązanie na odległe terminy

Długie terminy oczekiwania na sale weselne, wolne terminy fotografa, na zespoły weselne i wideofilmowanie to z jednej strony frustrująca rzeczywistość, a z drugiej nowe możliwości. Cóż – nie każdy potrafi przewidywać przyszłość na dwa lata w przód, dlatego też nie jest wcale rzadkością, że na kilka miesięcy przed planowanym terminem wesela Młoda Para zmienia swoje plany i w Internecie publikuje ogłoszenie zatytułowane "sprzedam wesele" to doskonałe rozwiązanie dla Młodej Pary, właścicieli sali weselnej, fotografa, kamerzysty, zespołu weselnego.
Zazwyczaj jest tak - termin sali weselnej pozostaje wtedy nieobsadzony, a do tej pory znalezienie takich terminów nie było łatwe – chodzenie, dzwonienie i pisanie do wszystkich właścicieli sal, fotografów, kamerzystów, firm cateringowych i innych zajmowało zbyt dużo czasu.

Pojawił się jednak serwis internetowy, dzięki któremu łatwo można sprzedać wesele - teraz jest to prostsze i szybsze.
Zasada ich działania jest wręcz nieprzyzwoicie prosta: informujesz o terminie, który chcesz odsprzedać, a serwis Weselne Last Minute znajduje chętnych na przejęcie zaliczkowanego terminu przyjęcia weselnego.

Każdy chce zarobić: świecąca pustkami sala, wyłączony aparat fotograficzny i odłożona gitara nie dają takich możliwości. A ponieważ dla firm weselnych znalezienie klienta na ostatnią chwilę też nie jest proste, każdy powinien być rozsądny i zapłacić niewielką kwotę, by tylko znaleźć klienta, byle tylko można było zarobić.

W serwisie Weselne-LastMinute.pl rozwiązanie z planowaniem wesele jest dla obu stron - Par Młodych, które szukają wolnego terminu wesela czy chcą też ogłosić światu " sprzedam wesele , oraz firm, które mogą otrzymywać informacje o potencjalnych klientach i przesyłać im konkretne oferty.
Cała sprawa jest więc prosta i nie wymaga ani poświęcenia sporej ilości czasu, ani zaangażowania się ponad miarę.