Spakowanie walizki to nie lada wyzwanie. Trzeba to zrobić dobrze i m±drze, by zabrać ze sob± tylko to, co naprawdę będzie nam potrzebne, by bez trudu domkn±ć walizę i tym samym nie dĽwigać zbędnych kilogramów. Jak więc się do tego zabrać? Podpowiadamy!

Wyruszaj±c nad morze na pewno nie możemy zapomnieć o kostiumie k±pielowym i olejku do opalania, dzięki któremu skóra zyska odpowiedni± ochronę, a także piękn± i trwał± opaleniznę. Przydatne na plaży okaż± się też wygodne sandały, duże okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem UV, a także pakowna torba, która pomie¶ci wszystkie drobiazgi. Plaży look ¶wietnie dopełni± jeansowe szorty oraz i¶cie wakacyjna biżuteria: kolczyki z piórami albo zegarek w intensywnym kolorze.

Gdy znudzi nam się leniwe wylegiwanie na plaży i będziemy chcieli zwiedzić okolice potrzebny nam będzie przewodnik. Także warto się w niego wyposażyć! Spacery po nadmorskich kurortach najlepiej odbywać w lekkich, przewiewnych sukienkach i butach, sprawdzonych i wygodnych, by nie nabawić się odcisków. Co jeszcze nam się przyda? Kolorowa bielizna. W końcu mamy lato! Powiedzmy duże NIE zwykle czarnym, białym b±dĽ beżowym kompletom. Do tego delikatna biżuteria, kopertówka czy iPhone, który umili nam podróż. No i oczywi¶cie walizka! Nie czarna czy granatowa, a jasna i ozdobiona i¶cie wakacyjnym printem!

-=- -=-