Dzień Matki zbliża się naprawdę wielkimi krokami, a co za tym idzie nie można czekać, trzeba działać i już teraz szukać prezentu idealnego! Co kupić mamie w tym roku?

W związku z tym, że zbliża się sezon wakacyjny, proponujemy podarować jej kostium kąpielowy albo jakiś stylowy dodatek, który z pewnością przyda jej się podczas upalnych dni. Mogą to być designerski kapelusz od znanego projektanta, wygodne i modne klapki, eleganckie okulary z wysokim filtrem UV albo ręcznik kąpielowy wysadzany kryształkami Swarovskiego.

Można też pójść w innym kierunku i tradycyjnie już postawić na kosmetyki lub biżuterię. Nowy zegarek, kolczyki czy kolagen aktywny biologicznie, zapakowany w eleganckie pudełko, który odmładza skórę niezwykle skutecznie redukując zmarszczki i w widoczny sposób poprawiając jej elastyczność na pewno spodobają się Twojej mamie. Dobrym pomysłem będzie też stylowa kopertówka, sukienka albo bon na zakupy, żeby mama mogła wybrać dokładnie taki fason i taki kolor sukienki, jaki ją najbardziej interesuje. Jeszcze innym pomysłem jest książka. Wszystkie mamy, które kochają biografie, na pewno ucieszą się z książki „Max Factor. Człowiek, który dał kobiecie nową twarz!”. Jak Wam się podobają nasze propozycje? -=- -=-