Gwiazdkowe klimaty to już nie tylko choinka i świątecznie przystrojony stół. Atmosferę świąt chcemy czuć w całym domu – w kuchni, łazience, a także w sypialni. W swojej gwiazdkowej ofercie sklepy firmowe Andropolu - Sweet Home – mają kolekcje pościeli i obrusów, które zaspokoją różne gusta – możemy wybierać miedzy tradycyjną kolorystyką i wzornictwem, a bardziej nowatorskimi trendami.
– Od naszych klientów zależy czy wybiorą nieodłącznie kojarzone z tymi świętami, konwencjonalne barwy: biel, czerwień i zieleń –pojawiające się w różnych zestawieniach, czy też zupełnie nowe propozycje  –  mówi Agnieszka Prus, product manager marki Sweet Home.– Ważne, byśmy  i w kuchni, i w sypialni odczuwali tę niepowtarzalną atmosferę.
Pościel satynowa z kolekcji Harmony to jedna z tegorocznych propozycji Sweet Home na święta.
- Z jednej strony motywy kwiatowe w nowej, indywidualnej interpretacji, z drugiej - barokowe i geometryczne elementy na stonowanym kolorystycznie tle – dodaje Agnieszka Prus. – Harmony to kolekcja jednocześnie elegancka i wytworna, bogata, ale bez zbędnego przepychu. Słowem: harmonijna, dostosowana do świątecznej atmosfery.  

-=- -=- -=- -=-