Prawidłowo wykonany demakijaż jest dla skóry bardzo ważny. Stanowi podstawę właściwej pielęgnacji. Pozwala usunąć nie tylko make-up, ale także kurz, pot i zabrudzenia powstałe w ciągu całego dnia. Odblokowuje pory, umożliwia swobodne oddychanie skóry, a także ułatwia całkowitą regenerację i odnowę cery.
Zaniedbując codzienny demakijaż, narażamy się na wystąpienie różnych problemów, takich jak: zaskórniaki, wypryski, trądzik etc. Należy pamiętać, iż właściwy demakijaż wykonać możemy jedynie przy użyciu odpowiednio dobranego preparatu, w zależności od potrzeb i tolerancji naszej cery, a także rodzaju wykonanego make-up.
Z myślą o wymagających Klientkach, poszukujących kosmetyków bezpiecznych i w pełni przyjaznych skórze oraz zdrowiu, przygotowaliśmy nową propozycję - DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU IKAROV, W jego recepturze znajdziemy wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia. Płyn posiada dwufazową formułę (tzw. dwa w jednym). Zawiera jednocześnie olejek jojoba i wodę różaną (pochodzącą z najszlachetniejszego gatunku róży – tzn. z róży damasceńskiej). Te dwa optymalnie dobrane komponenty, skutecznie zmywają każdy rodzaj makijażu - zarówno przygotowany przy użyciu kosmetyków klasycznych, jak i wodoodpornych.
Płyn działa dwufazowo:
1 - wnika głęboko w warstwy skóry, usuwając wszelkie zabrudzenia;
2- jednocześnie doskonale nawilża cerę.

Nie podrażnia oczu, zaś zawarty w nim olejek jojoba, doskonale odżywia i wzmacnia rzęsy. Kosmetyk zapewnia skórze uczucie świeżości i komfortu. DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU IKAROV tworzy na powierzchni skóry delikatną warstwę o działaniu odżywczym i nawilżającym. Po jego zastosowaniu nie ma więc konieczności aplikowania na cerę kremu. Pozostawia cudowny, kuszący zapach róży, o działaniu odprężającym i relaksującym.

DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU IKAROV jest kosmetykiem w pełni naturalnym i bezpiecznym dla skóry. Zawiera wyłącznie naturalne antyoksydanty i konserwanty. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki.

DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU IKAROV jest dostępny w sklepach i drogeriach internetowych. Cena det. (125 ml) – ok. 24 zł.

Wyłączny importer i dystrybutor w Polsce: NATUR POLSKA www.naturpolska.pl