IRVING prezentuje pierwsze w Polsce herbaty, dedykowane konkretnym porom dnia i odpowiadające na związane z nimi potrzeby kobiet – porannego pobudzenia i wieczornego wyciszenia. Kobiecy charakter nowych herbat IRVING podkreślają eleganckie opakowania, utrzymane w modnej, czarno-białej kolorystyce.
Kobiecy dzień, to dzień pełen wyzwań, wrażeń i emocji – od energetycznego poranka, aż po wieczorną chwilę wytchnienia. Z myślą o kobietach i ich zmieniających się w ciągu dnia potrzebach marka IRVING przygotowała dwie nowe herbaty – pobudzającą herbatę Na Dzień Dobry i wyciszającą Na Dobry Wieczór. Kontrastowa szata graficzna nowych produktów IRVING odzwierciedla pory dnia, którym herbaty są dedykowane. Elegancka biel opakowania herbaty na Dzień Dobry to radość poranka, jasny świt, śnieżnobiałe obłoki na pogodnym niebie, czy biała koszula do pracy... Wytworna czerń Herbaty na Dobry Wieczór …to intymność, wieczór we dwoje, spokojna noc;  to zmysłowa bielizna lub „mała czarna” na randkę z ukochanym.

Herbata IRVING na Dzień Dobry, to pobudzająca, 100% czarna herbata cejlońska o intensywnym smaku i bogatym aromacie. Jest doskonała  na energetyczny poranek. Dzięki naturalnej zawartości teiny i teaniny pobudza  i poprawia koncentrację. Ta klasyka najlepszej herbaty w nowym, oryginalnym wydaniu, która idealnie komponuje się ze śniadaniem.  Opakowanie zawiera 50 torebek herbaty.
Rekomendowana cena na półce: 10,99 PLN.

Herbata IRVING na Dobry Wieczór to delikatniejsza w smaku, wyciszająca, herbata czarna, doskonała na wieczorną chwilę relaksu. Subtelne nuty egzotycznej bergamoty i zmysłowego marcepanu rozpieszczają smakiem  i aromatem. To wyjątkowa kompozycja na pyszne zakończenie pełnego wrażeń dnia. Idealnie sprawdza się podczas wieczornego leniuchowania z filmem lub książką.
Opakowanie zawiera 50 torebek herbaty.
Rekomendowana cena na półce: 10,99 PLN.