Najnowsza kolekcja marki Speidel –InShape jest nie tylko funkcjonalna, ale także bardzo kobieca. Projektanci bowiem połączyli w jednej linii proste kroje ze zmysłową koronką, jak również kroje modelujące sylwetkę w klasycznym wydaniu.

Linia shapewear pokazuje swoją uwodzicielską stronę
Speidel w kolekcji na sezon jesień/zima 2012 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet. Nie tylko tworząc doskonale dopasowaną bieliznę, która formuje sylwetkę, wyszczupla ją
i pozwala każdej pani poczuć się wyjątkowo pięknie, ale również dodając delikatne koronki, co sprawia, iż bielizna do zadań specjalnych staje się również zmysłowa.
W kolekcji dominują kolory cieliste, beże, ecru, popiel i kolor kości słoniowej. Kolory te idealnie dostosowują się do bielizny, która ma za zadanie modelować sylwetkę. W bogatej ofercie marki znajdziemy figi z nogawkami wykończone koronką, halkę modelująca, która wygładza brzuch i wyszczupla talię, top oraz klasyczne figi.

Niewidoczne z widocznym sukcesem
Marka Speidel, która od 60 lat służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem i tym razem nie zapomniała o kobietach, które chcą wyszczuplić swoją sylwetkę poprzez gładką, niewidoczną pod ubraniem bieliznę. Kolekcja InShape to także komplety w cielistym kolorze doskonale dopasowujące się do sylwetki. Całkowicie gładkie kontury sprawiają, iż bieliznę można założyć pod naprawdę dopasowaną część garderoby. W zależności od potrzeb projektanci Speidel wprowadzili wiele modeli tej linii. Mamy chociażby wybór pośród fig, które są dostępne z wyższym stanem, z przedłużonymi nogawkami lub klasyczne. W ofercie znajdziemy również topy, body i koszulki.
Bielizna do zadań specjalnych od tej chwili nie będzie kojarzyła się już z mocno obcisłymi, niewygodnymi majtkami. Projektanci marki Speidel udowadniają, że kobieta może czuć się komfortowo i zmysłowo jednocześnie, a dopasowane rzeczy nie muszą dłużej zalegać w garderobie. Wystarczy odpowiedni dobór bielizny, aby poczuć się pięknie i kobieco.
Linia InShape marki Speidel dostępna jest w salonie www.Bodylook.pl

-=- -=- -=- -=- -=-