Jesień w Polsce to przepiękna pora roku. Pozwala cieszyć się tysiącami odcieni na koronach drzew. Jesień to również pora, kiedy musimy pożegnać ciepłe dni na rzecz zimna i mgieł. W końcu jesień to czas, kiedy z przyjemnością sięgamy po filiżankę czegoś ciepłego do picia.

Jedni lubią herbatę z dodatkami w postaci cytryny czy miodu. Inni chętnie sięgną po napary
z owoców czy ziół. Bez względu na to amatorami jakich napojów jesteśmy, niewątpliwe znaczenie ma urządzenie do zagotowania wody-czajnik. Coraz częściej znaczenie dla każdej pani domu ma nie tylko funkcjonalność, ale również design, tego potrzebnego w każdym domu sprzętu. Dlatego też marka ORAVA przygotowała dwie propozycje, które znakomicie wpisują się w nurt stylowego urządzenia kuchni.

Dla osób ceniących prostotę oraz nowoczesne formy we wnętrzach ORAVA proponuje czajnik VK- 3614 o pojemności 1,4 litra. Czajnik ten posiada korpus wykonany z bezbarwnego szkła hartowanego. Szkło jest tworzywem, które pozostaje obojętne w kontakcie z gotującą się wodą, przez co woda nie przejmuje zapachu charakterystycznego dla  tworzyw sztucznych. Czajnik posiada płaską część grzewczą wykonaną ze stali nierdzewnej, co ułatwia czyszczenie. Wysoka moc 2000 Watt pozwala na szybkie ugotowanie wody. Czajnik występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Cena to 129 PLN.
Czajnik VK-3812 przełamuje stereotypy, według których czajnika nie wypada postawić na stole. Model ten wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, znakomicie pasującej do zastawy stołowej. Niewielkie rozmiary powodują, że VK-3812 prezentuje się niezwykle zgrabnie  i nie zajmuje dużo miejsca, zarówno
w kuchni jak i na stole. Pojemność 1,2 litra wystarcza w zupełności na cztery kubki dowolnego napoju. Czajnik posiada dwie uniwersalne wersje stylistyczne Jedna  z nich ma kolorowe kółeczka, a druga zielone, fantazyjne formy roślinne. Niewielka pojemność oraz 1400 Watt mocy dbają o ekonomię użytkowania. Również cena czajnika -109 PLN- nie nadwyręży żadnego budżetu.