Scenarzysta Stephen Volk zmroził strachem całą Anglię. Serial jego autorstwa – Ghostwatch był tak przerażający, że zakazano jego emisji. Po tym kiedy zalęknieni widzowie krzyczeli „już nie damy rady!”, producent Szeptów - David M. Thomson, zachwycony talentem scenarzysty zaproponował Volkowi współpracę.
Jej efektem jest mrożący krew w żyłach thriller Szepty, który wejdzie do kin 15 czerwca.

„To thriller o siłach nadprzyrodzonych, pełen niespodzianek i grozy, który zabiera widza w podróż do mrocznego, nawiedzonego świata. Jednocześnie jest to psychologiczna opowieść o duchach, ale też przerażająca historia o młodej kobiecie, wkraczającej do strasznej sfery i zabierającej nas ze sobą” – opowiada producent. Szepty zaskakują świetną narracją i elektryzującą atmosferą. The Guardian pisał o filmie „Przerażający i niepokojący. Dla fanów thrillerów w stylu  ‘Innych’” . A Hollywood Reporter dodawał: „Szepty zaoferują fanom thrillerów więcej, niż to, do czego się przyzwyczaili”.

Szepty to film twórców, którzy mają w swoim dorobku przede wszystkim wielokrotnie nagradzane, świetnej jakości produkcje, takie jak wybitna Droga do szczęścia, czy oscarowy Billy Elliot. W roli głównej zobaczymy Rebeccę Hall (Vicky Cristina Barcelona) jako Florence – kobietę zajmującą się demaskowaniem fałszywych spirytystów. Na ekranie partnerować jej będą Dominic West (John Carter, Hannibal. Po drugiej stronie maski) oraz Imelda Staunton (Vera Drake, Harry Potter i insygnia śmierci).


„Szepty”  - Nie zagłuszy ich Twój KRZYK
W kinach od 15 czerwca!