Horoskop tygodniowy 20.09-26.09

Baran Praca i finanse: W tym tygodniu przekonasz się, że pora wypłynąć na szerokie wody. Czas gwałtownych wydarzeń i nieprzewidzianych sytuacji już minął teraz powinno być trochę spokoju. Warto pomyśleć o nauce lub doszkalaniu. Pieniądze zainwestowane w wiedzę, pomoce naukowe i programy komputerowe mają szanse przynieść dobre efekty.

Miłość: W Twoim związku zapanuje spokój. Będziesz cieszył się tym co udało Ci się osiągnąć do tej pory. To miłe chwile ciepła i miłości. Nie warto teraz wprowadzać zmian bo tak jest dobrze. Bądź wyrozumiały i mądry. Bardzo dobry czas dla osób zajmujących się domem i rodziną. Jeżeli pragniesz dziecka to teraz jest dobry czas na tę decyzję. Dla samotnych mężczyzn możliwość poznania pięknej kobiety.


Byk Praca i finanse: To dla Ciebie trudny miesiąc w pracy. Pewne układy zdecydowanie się kończą a Ty nie możesz odnaleźć się w nowej sytuacji. Ciągle powracasz do tego co było dawniej i nie potrafisz zamknąć drzwi za przeszłością. Nie żałuj tego co już za Tobą, odważ się odejść od starych spraw. Nie blokuj nowej twórczej energii choć jej jeszcze nie czujesz ona nadejdzie.
Miłość: Twoje życie uczuciowe w tym tygodniu będzie niezwykle bogate. Możesz bardzo mocno zaangażować się w pewne wydarzenia lub projekty. Będziesz walczyć jak lew o swoje racje. Sytuacja wokół Ciebie szybko będzie się zmieniać a Ty będziesz wojownikiem. Możliwy gwałtowny i intensywny romans.


Bliźnięta Praca i finanse: W tym tygodniu nie zaczynaj nowych spraw, staraj się raczej dopracować wcześniejsze projekty. Sytuacja powinna się ustabilizować a Ty odzyskasz kontrolę na swoimi finansami. Wcześniejsze inwestycje mogą dać efekty.
Miłość: Twój związek wejdzie teraz w całkiem nowy etap. Stare nieporozumienia i niepewność pójdą w niepamięć. Przed Tobą nowe bardzo pozytywne przeżycia. Czas na planowanie ślubu. Dla samotnych możliwość nowego bardziej optymistycznego podejścia do miłości i związków. Dla osób skłóconych możliwość doprowadzenia do zgody poprzez otwarcie się na potrzeby partnera.


Rak Praca i finanse: To dla Ciebie bardzo przyjazny tydzień. Będziesz się czuł doskonale. Praca nie będzie sprawiać Ci problemów, wręcz odwrotnie będziesz zbierał owoce wcześniejszych działań. Jeżeli jedziesz na urlop to spędzaj go w spokoju nawet momentami w samotności, w bliskości z naturą a będziesz naprawdę zadowolony. Finanse będą wzrastać bez Twoich zabiegów. Możliwość nagrody lub innych profitów.
Miłość: Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz także na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


Lew Praca i finanse: W tym tygodniu ciężko się napracujesz a widoków na poprawę nie widać. Wszystkie zaległości niestety wyjdą na jaw, szef Ci nie odpuści dopóki nie zrobisz wszystkiego co do Ciebie należy i nie tylko do Ciebie. Nie rozpoczynaj teraz nowych zadań bo niewiele zdziałasz. W finansach też poprawy nie widać, na każdą złotówkę będziesz musiał ciężko się napracować.
Miłość: To dla Ciebie dobry tydzień na przemyślenie swojej sytuacji. W miarę możliwości odizoluj się od partnera i zastanów się co jest dla Ciebie tak naprawdę ważne. Co chciałbyś osiągnąć dla siebie, a co dla związku. W jakim stopniu realizujesz się w tym układzie i co z tego wynika. To ważne abyś miał świadomość co to znaczy być razem i co możesz zaoferować swojemu partnerowi. To czas na przemyślenia.


Panna Praca i finanse: Jeżeli w Twojej pracy potrzebna jest intuicja, empatia i czułość to w tym tygodniu będziesz odnosić sukcesy. Zaskarbisz sobie sympatię swoich klientów i podopiecznych. W tym tygodniu płyń z prądem i rób tylko to co lubisz, trudne zadania przenieś na inny termin, zobaczysz, że praca może przynosić radość. Finanse nie będą Cię martwić.
Miłość:W tym tygodniu może uwidocznić się między Wami konflikt lub spór. Nie można ciągle udawać ,że wszystko jest w porządku. To dla Ciebie czas aby uczciwie przyjrzeć się sytuacji. Bądź sprawiedliwy, oceń faktyczny wkład w związek i zastanów się czego tak naprawdę chcesz. Nie powołuj się na to co było bo przeszłość nie istnieje, myśl o przyszłości.


Waga Praca i finanse: To dla Ciebie dosyć aktywny tydzień w pracy. Będziesz zajmował się pisaniem ofert, reklamą, prezentacją możliwości. Przyłóż się do tego bo możesz sporo zyskać. Dobry czas dla osób pracujących w mediach i handlu. Dla poszukujących pracy dobry moment na przeredagowanie CV i wysyłanie ich do pracodawców. Rozmowy kwalifikacyjne mają także szanse przebiegać pomyślnie.
Miłość: Przed Tobą ważne wyzwania. Może nie jesteś jeszcze dostatecznie przygotowany, może jeszcze nie wiesz czego dokładnie chcesz ale wiesz ,ze musisz działać i podjąć ryzyko. W tym tygodniu będą Tobą targać przeciwne uczucia, raz będziesz pełen dobrej woli raz odwrotnie, ale podejmij wyzwanie i ruszaj w drogę. Układ nie jest idealny, ale czy istnieją idealne?


Skorpion Praca i finanse: W pracy pojawi się możliwość przedstawienia nowej propozycji lub projektu. Sprawa nie jest jeszcze dopracowana ale warto się nią zająć. Szczególnie dobry czas dla osób, które pracują słowem, a więc nauczycieli, adwokatów, pisarzy, dziennikarzy itp. Możesz także podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki. O finansach można zacząć mówić, ale efekty nie przyjdą jeszcze teraz.
Miłość: W tym tygodniu wszystko zależy od Twoich decyzji . Nie zrzucaj odpowiedzialności na partnera bo on oczekuje działania z Twojej strony. Bądź sprawiedliwy a inni podążą za Tobą. Jeżeli ktoś od dawna Ci się podoba to zrób pierwszy krok a nie będziesz żałował. Dla samotnych możliwość poznania mądrego partnera.


Strzelec Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy będziesz musiał podjąć ważne decyzje. Jeżeli liczysz na czyjąś pomoc to się zawiedziesz. Masz okazję teraz wykazać się zdolnościami organizatorskimi. To ważny sprawdzian dla Ciebie. Nie bój się, działaj, jeżeli jesteś przekonany o swojej racji. Możesz także otrzymać awans lub podwyżkę.
Miłość:Całkiem możliwe, że tkwisz w związku, który jest dla Ciebie zdecydowanie destrukcyjny. Pamiętaj jednak, że robisz to z własnej woli. Możesz przerwać to w każdej chwili, dlaczego tego nie zrobisz? Możliwe w tym tygodniu kłótnie i wybuchy złości lub agresji. To trudniejszy tydzień, kiedy mogą się obnażyć ciemne strony Twojego związku.


Koziorożec Praca i finanse: W tym tygodniu Twoje sprawy zawodowe będą szły w dobrym kierunku. Podjęte teraz decyzje mogą rozpocząć dobry czas na przyszłość. Zostaniesz zauważona i doceniona. Może nie jest to szczyt marzeń, ale warto cieszyć się tym co jest. To pracowity tydzień, ale spokojny. Finanse bez problemów, nie będą wzbudzać emocji.
Miłość: W Twoim życiu osobistym zagości spokój. Będziesz cieszył się tym co masz i wcale nie będziesz chciał niczego zmieniać. Będziesz miał uczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Z resztą wcale nie będziesz myślał o przyszłości tylko będziesz żył tu i teraz. To cenne chwile. Dla samotnych możliwość poznania bardzo miłej i ciepłej osoby.


Wodnik Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy będzie mnóstwo zamieszania. Nowe pomysły będą zapełniać Twoją głowę, ale żaden nie wydaje się być odpowiedni i ostateczny. To czas kiedy warto ogarnąć swoje myśli i spokojnie przyglądać się co pojawia się w Twoim umyśle. Możesz spodziewać się nadmiaru mało konkretnych informacji. Twoi współpracownicy lub klienci mogą być w tym tygodniu nadpobudliwi.
Miłość:W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


Ryby Praca i pieniądze: W tym tygodniu będziesz bardzo usatysfakcjonowana tym co dzieje się wokół Ciebie. Twoje projekty będą się rozwijać planowo a szef nie będzie szczędził pochwał. Uznasz, że jesteś w tym miejscu w którym powinieneś być. Odkryjesz również, że Twoje finanse są w niezłym stanie. Ciesz się tym co masz.

Miłość: W tym tygodniu poczujesz wielką potrzebę bycia z kimś. Jeżeli jesteś sam to samotność bardzo będzie Ci dokuczać i postanowisz koniecznie kogoś znaleźć. Jeżeli jesteś w związku to uznasz, ze do tej pory nie byliście ze sobą wystarczająco blisko i zechcesz to zmienić. Będziesz pełen energii i dobrej woli. To czas kiedy można połączyć przeciwieństwa.