Horoskop tygodniowy 23.08-29.08

Baran Praca i finanse: Ten tydzień w pracy to czas oczekiwania. Podjąłeś pewne przedsięwzięcia wcześniej i teraz czekaj aż dojrzeją. Nie denerwuj się nie da się przyspieszyć wydarzeń. Bądź cierpliwy. Masz możliwość uzyskania kredytu. Powiodą się także inwestycje z odległym czasem zwrotu lub lokaty na długi termin.

Miłość: To dla Ciebie trudny tydzień w partnerstwie. Czeka Cię bolesne przeżycie lub rozczarowanie. Możesz usłyszeć słowa ,które bardzo Cię zabolą. To prawda partner trochę przesadzi, ale Twoje cierpienie pochodzi stąd, że nie zachowa się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Odkryjesz , że świat nie zawsze jest taki jakbyśmy sobie tego życzyli.


Byk Praca i finanse: W tym tygodniu Twoja sytuacja w pracy może ulec niespodziewanej zmianie. Jakieś wydarzenia losowe spowodują, że nastąpią przetasowania. Może Cię także spotkać niespodziewane szczęście, uśmiech losu lub fart w grze. To moment kiedy do głosu dochodzi los a my nie mamy wpływu na to co dzieje się wokół nas.
Miłość: W sferze uczuć w Twoim życiu pojawi się coś całkiem nowego. Całkowicie nowa sytuacja lub zupełnie nowa osoba zawładnie Tobą w całości. Twoje zachowania momentami mogą być nieodpowiedzialne lub dziecinne. W Twoim życiu może także pojawić się dziecko. Dla samotnych możliwość poznania kogoś niespodziewanego.


Bliźnięta Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy nic złego Ci nie grozi, kariera będzie się rozwijać planowo, atmosfera bardzo przyjazna. Jedynie co może Cię dopaść to nuda. Rozglądaj się dobrze bo nowe propozycje się pojawiają tylko Ty ich nie zauważasz. Finanse całkiem przyzwoicie , ale nie jest to dobry czas na inwestycje chyba, że długoterminowe.
Miłość: W tym tygodniu będziesz szukał głębszego wymiaru miłości. Możesz uznać ,że sensem życia jest dawanie innym miłości a dzięki temu zbliżenie się do Boga. To czas poszukiwania przewodnika duchowego. Teraz zasady moralne mogą być dla Ciebie najważniejsze. Jednak uważaj i nie przesadź bo Twoje zasady nie są jedynymi słusznymi.


Rak Praca i finanse: Już blisko jesteś osiągnięcia założonego celu, ale ciągle są jakieś przeszkody. Ty jesteś coraz bardziej zmęczony i zniechęcony. To prawda tak bardzo namęczyłeś się i praktycznie nie masz już siły do dalszej pracy. Warto jednak jeszcze trochę się postarać. Nie wszystko co założyłeś uda Ci się osiągnąć.
Miłość: Jeżeli ostatnio w Waszym związku źle się działo to nie licz na poprawę. Taką drogą nigdzie nie zajdziesz. Możesz wygrać w sporze i zostać sam. Zmiany są konieczne, ale nie upieraj się aż tak bardzo. Nie oskarżaj też partnera bo wina zawsze leży po dwóch stronach. Nie licz także na pokojowe, spokojne rozwiązania, tu konieczna jest rewolucja.


Lew Praca i finanse: W tym tygodniu Twoja praca będzie bardziej przypominać odpoczynek niż działanie. Będziesz zadowolony i spokojny. Nie rozpoczynaj nowych przedsięwzięć, ale pilnuj tego co już od dawna się kręci. Czas będzie płynął leniwie, a Ty będziesz czuł się świetnie. Wcześniejsze inwestycje dadzą zadawalające rezultaty.
Miłość: Przed Tobą bardzo pracowity tydzień, choć nie spiesz się zbytnio. Wasz związek potrzebuje spokojnej metodycznej pracy. Jeżeli uznasz, że warto w niego zainwestować czas to możecie być ze sobą jeszcze długo. Nie działaj gwałtownie, ale jednak dąż do zmian .Od Ciebie i Twojej wytrwałości zależy efekt końcowy. Jeżeli natomiast uznasz, że to nie to no cóż nikt Cię nie zmusza.


Panna Praca i finanse: W tym tygodniu przekonasz się, że pora wypłynąć na szerokie wody. Czas gwałtownych wydarzeń i nieprzewidzianych sytuacji już minął teraz powinno być trochę spokoju. Warto pomyśleć o nauce lub doszkalaniu. Pieniądze zainwestowane w wiedzę, pomoce naukowe i programy komputerowe mają szanse przynieść dobre efekty.
Miłość: W tym tygodniu będziesz zakochany. Niepewność i nieporozumienia pójdą w niepamięć . Zrozumiesz, że do życia potrzebny jest drugi człowiek, nawet jeżeli nie jest doskonały. Wykorzystaj ten czas aby okazać mu miłość. Osoby samotne mogą spotkać kogoś kto zagości w ich życiu na dłużej. Warto iść za głosem serca. Kieruj się uczuciami.


Waga Praca i finanse: W tym tygodniu nie będzie łatwo. Wiele spraw sprzysięgnie się przeciwko Tobie. Nie będziesz mógł liczyć nawet na dawnych sprzymierzeńców. Jeżeli sięgniesz po swój instynkt to znajdziesz siłę aby pokonać trudności. To trudna sytuacja, ale masz szansę postawić na swoim. Potrzeba trochę czasu i wytrwałości.
Miłość: Staniesz się stanowczy i pewny siebie. Uznasz , że istnieje tylko jedna racja Twoja. No cóż w miłości to nie zawsze się sprawdza, ale trzeba przyznać ,że często nie mylisz się. Jesteś dobrym partnerem, ale czasem trochę czułości się przydaje. Dla samotnych możliwość poznania poważnego odpowiedzialnego partnera


Skorpion Praca i finanse: Ten tydzień będzie przebiegał pod hasłem współpracy. W zespole będzie panowała dobra atmosfera. Przekonasz się ,że możesz liczyć na pomoc innych. Nie staraj się grać pierwszych skrzypiec. Wspólne działanie dziś, przyniesie efekty w przyszłości. Możliwy romans w miejscu pracy.
Miłość: To doskonały czas na świętowanie i radość z tego co do tej pory osiągnąłeś. Będziesz szczęśliwy i zadowolony . Szczególnie dobry czas dla związków z dłuższym stażem. Także spodziewaj się szczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Polecam towarzystwo sprawdzonych przyjaciół i leniuchowanie w domu, tylko nie przesadź z jedzeniem i piciem.


Strzelec Praca i finanse: W tym tygodniu wszystko będzie szło wg planu. Nie napracujesz się zbytnio, będziesz szczęśliwy i zadowolony. Teraz możesz zbierać owoce swojej pracy. Doglądaj tego co masz, rządź i dziel i nie martw się o przyszłość. Nie podejmuj także ryzykownych decyzji , korzystaj z tego co wypracowałaś wcześniej. Jeżeli lubisz zajmować się ogródkiem to ten tydzień przyniesie Ci wiele satysfakcji w tej dziedzinie.
Miłość: W tym tygodniu w miłości poczujesz się oszukany. Nie wykazywałeś ostatnio aktywności a teraz się dziwisz, że świat istnieje nie oglądając się na Ciebie. Można rozmyślać, można rozpamiętywać tylko co to daje. Odwracasz głowę od naprawdę ważnych spraw i robisz z siebie ofiarę zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Twoje życie zależy od Ciebie.


Koziorożec Praca i finanse: W tym tygodniu atmosfera w pracy zdecydowanie się poprawi. Problemy okażą się mniejsze a Twój optymizm zdecydowanie wzrośnie. Nie zawsze musisz być do bólu szczery czasem warto uśmiechnąć się tak po prostu. Finanse nie będą lepsze, postaraj się więc podejść do nich na większym luzie.
Miłość: W tym tygodniu warto pomyśleć o kompromisie w związku, bo często walczysz z nieistniejącym wrogiem. W miłości kieruj się instynktem a nie uporem, wtedy masz szansę na szczęśliwy obrót wydarzeń. Możliwe zauroczenie lub krótki romans lecz głównym celem będzie tu seks i zabawa.


Wodnik Praca i finanse: W tym tygodniu czeka Cię dużo pracy, jednak możesz liczyć na wiele sukcesów, szczególnie finansowych. Uznasz, ze Twoja sytuacja materialna jest całkiem niezła i będziesz zastanawiał się jak ulokować swoje pieniądze. Karty przestrzegają przed niepewnymi inwestycjami lepsze są stabilne długotrwałe programy. Możesz także podjąć decyzje o kupnie lub budowie domu.
Miłość: W tym tygodniu ilość pomysłów zdecydowanie przewyższy Twoje możliwości czasowe. Ciężko będzie także poskromić Twoją gadatliwość. Będziecie dyskutować i snuć wiele planów jednak nie wszystkie uda się zrealizować. Dla samotnych możliwość poznania partnera, który wniesie w Twoje życie bardzo dużo ruchu.


Ryby Praca i pieniądze: To dla Ciebie trudny tydzień. Niektórzy ze stałych klientów mogą odejść. Obiecane zlecenia nie dojdą do skutku. To czas kiedy trzeba zweryfikować swoje dotychczasowe działania a przede wszystkim swoje oczekiwania. Jednak nie wszystko stracone. Są szanse których nie dostrzegasz. Nie koncentruj się na porażkach. Szukaj możliwości i tam kieruj swoją energię.

Miłość: To korzystny tydzień dla Twojego związku. Będziesz realizował się w partnerstwie, będziesz zadowolony i szczęśliwy. Nieporozumienia pójdą w niepamięć a Ty przekonasz się ,że lepiej być z kimś niż samemu. Ciesz się tymi chwilami bo wszystko będzie szło po Twojej myśli. Dla samotnych możliwość poznania partnera na stałe.