Jeśli szukasz oryginalnego elementu, który dopełni wystrój twojego salonu, a zarazem będzie funkcjonalny, nie ma lepszego wyboru niż nowoczesny fotel masujący. Oferuje nie tylko zaawansowaną technologię relaksacji i regeneracji, ale także stanowi wyjątkową ozdobę wnętrza. W dzisiejszych czasach, gdy dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie staje się priorytetem, wybór fotela z masażem, który łączy w sobie design z funkcjonalnością, może okazać się kluczowy dla Twojego domowego sanktuarium.

 

Rest Maesthron (A801) to szczyt innowacji. Posiada 2 niezależne, nefrytowe, ogrzewane masażery, pracujące w systemie 2D i 4D.  Jego elegancki i nowoczesny design z łatwością wpasuje się w każde współczesne wnętrze, oferując nie tylko wyjątkowy komfort, ale i styl. Jego design najlepiej odnajdzie się w przestrzeniach o bogatym, współczesnym lub klasycznym wystroju, gdzie jego luksusowy charakter będzie mógł pełnić rolę dominującej ozdoby.

iRest QL (A185) prezentuje minimalizm połączony z funkcjonalnością. To wyjątkowy fotel masujący - obrotowy z podnóżkiem.  Jego prosta forma i dostępność w neutralnych barwach czynią go idealnym wyborem do biura lub domu, gdzie kluczowa jest zarówno wygoda, jak i estetyka. Eleganckie przeszycia nadają mu przytulnego wyglądu i elegancji. Fotel występuje w kolorach beżowym i grafitowym – uniwersalna kolorystyka z łatwością wkomponuje się w wiele przestrzeni, nadając im wyjątkowego charakteru.

Fujiiryoki JP3000, reprezentujący japońską precyzję, łączy w sobie tradycję z nowoczesnymi technologiami masażu. Zastosowanie udoskonalonego algorytmu sztucznej inteligencji (AI+) sprawia, że masaż w fotelu jest dokładny, jak nigdy wcześniej. Dostępny w klasycznych kolorach – grafitowo-czarnym, białym i brązowym, jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią luksus i elegancję, będąc zarazem doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych i nowoczesnych przestrzeni.

Każdy z tych foteli masujących nie tylko zapewnia nieporównywalny komfort i relaks, ale także może stać się kluczowym elementem dekoracyjnym, wnoszącym styl i elegancję do różnorodnych wnętrz. Zapoznaj się z ofertą foteli masujących Rest Lords i wybierz swój idealny model!!

 

 
 
 Najczęściej zadawane pytania


Jakie są główne cechy fotela masującego Rest Maesthron (A801)?

Rest Maesthron (A801) wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami masażu, które symulują techniki stosowane przez profesjonalnych masażystów. Oferuje szeroki zakres programów masażu, w tym shiatsu, kneading, i tapping, a także posiada funkcję masażu ciepłem. Jego nowoczesny design i możliwość dostosowania intensywności masażu sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób szukających relaksu i ulgi w bólu.

Czym różni się iRest QL (A185) od innych foteli masujących na rynku?

iRest QL (A185) wyróżnia się inteligentnym systemem skanowania ciała, który dostosowuje masaż do indywidualnych potrzeb użytkownika. Posiada również unikalną funkcję masażu powietrznego, która dociera do miejsc trudno dostępnych dla tradycyjnych rolek masujących. Jego kompaktowy design sprawia, że doskonale wpasuje się w mniejsze przestrzenie.

Jakie zaawansowane funkcje oferuje Fujiiryoki JP3000?

Fujiiryoki JP3000 jest jednym z najbardziej zaawansowanych foteli masujących na rynku, oferującym technologię 4D masażu, która pozwala na bardzo dokładne naśladowanie ruchów rąk masażysty. Dodatkowo, fotel wyposażony jest w system automatycznego wykrywania punktów akupresury oraz posiada zaawansowane programy masażu dostosowane do różnych potrzeb użytkownika, od relaksacyjnych po intensywne sesje masażu.

Który z foteli najlepiej nadaje się do użytku domowego?

Wszystkie trzy modele są zaprojektowane z myślą o użytku domowym, ale ich wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, jak również dostępnej przestrzeni. Rest Maesthron (A801) oferuje wszechstronność i zaawansowane opcje masażu, iRest QL (A185) jest idealny dla mniejszych przestrzeni, natomiast Fujiiryoki JP3000 oferuje najwyższy poziom zaawansowania technologicznego i najlepsze doświadczenie masażu.

Czy te fotele masujące są łatwe w obsłudze?

Tak, wszystkie trzy modele zostały zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania. Posiadają intuicyjne panele sterowania lub zdalne piloty, które umożliwiają łatwy dostęp do różnych funkcji i programów masażu. Producenci tych foteli zapewniają również szczegółowe instrukcje obsługi, co ułatwia korzystanie z foteli od pierwszego użycia.


Podobne artykuły:


Wersja do druku