Depilacja woskiem na ogół kojarzy się nam z bolesnym zabiegiem, jednakże musimy sobie zdać sprawę z faktu, że metod depilacji jest wiele, warto więc wybrać tę, która nie dość, że nie będzie bolesna, to jeszcze okażę się być bardziej skuteczna.

1. Depilacja woskiem Lycon

2. Jakie są zalety depilacji woskiem Lycon?

3. Jakie są przeciwskazania do zabiegu woskiem Lycon?

Depilacja woskiem Lycon

Najmniejszą bolesność oraz największą skuteczność wykazuje depilacja woskiem Lycon. Warszawa posiada gabinet NY Laser Center s.c. w której to ofercie właśnie znajduje się oferta depilacji woskiem. Personel od kilku lat szkoli kosmetyczki z salonów w całej Polsce, tak by dostępność dla klientek była jak największa. Lycon to australijska marka ekskluzywnych wosków do depilacji, które to wyrywają nawet włoski o długości 1 mm. Bezbolesność depilacji Lycon polega na tym, że wosk nie ciągnie oraz nie podrażnia skóry, a depilacja działa wręcz kojąco na skórę, która po zabiegu staje się miękka i gładka. Do wyboru mamy woski Lycon Hot Wax oraz Lycon Strip Wax.

Jakie są zalety depilacji woskiem Lycon?

Poznając wosk Lycon możemy wymienić wiele jego zalet, między innymi:
- depilacja Lycon jest bardzo precyzyjna (usuwa nawet najkrótsze włoski), a zabieg jest praktycznie bezbolesny,
- dzięki aromatycznym zapachom oraz bogactwu kolorów depilacja jest miła w doznaniach,
- ważną cechą depilacji Lycon jest brak podrażnień skóry, a wszystko dzięki właściwościom składu preparatów, mianowicie aloesu, róży, lawendy, oraz rumianku,
- polecana jest szczególnie do depilacji miejsc intymnych przy zastosowaniu wosków twardych (Lycon Hot Wax) - naskórek nie jest uszkodzony oraz brak podrażnień delikatnej skóry.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu woskiem Lycon?

Wiele zabiegów posiada przeciwskazania do ich wykonywania. Tak samo jest w tym przypadku, gdzie przeciwskazaniem może być:
cukrzyca, epilepsja, nadwrażliwość skóry, znamiona, miejsca zmienione chorobowo, obrzęk, zapalenie żył, łuszczyca, kiepskie krążenie, niezdiagnozowane guzki, żylaki, oparzenia słoneczne, blizny poniżej 3 miesięcy, kuracja retinoidami, złuszczanie kwasami oraz w pewnych przypadkach ciąża, szczególnie jeśli kobieta nigdy wcześniej nie poddawała się zabiegowi depilacji. Jeżeli którykolwiek z przypadków wymienionych powyżej nas dotyczy, aby można było przeprowadzić depilację woskiem Lycon, musimy mieć zaświadczenie od lekarza zezwalające na zabieg.
Bardzo ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny, dlatego też ma tyle chętnych klientek do jego wykonania, a pewność, że pozbyć się można również krótkich włosków pozwala myśleć, że jesteśmy w dobrych rękach. 

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Usuwanie znamion

Wersja do druku