Domowy oczyszczacz powietrza to urządzenie umożliwiające nam swobodne oddychanie bez obaw o reakcje alergiczne, nawroty ataków astmy czy choroby układu oddechowego. Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA usuwa z powietrza bakterie, grzyby i pleśń, zatrzymuje cząsteczki niebezpiecznych dla zdrowia pyłów PM 2,5 i PM 10, zawieszonych w zanieczyszczonej smogiem atmosferze. Jaki oczyszczacz powietrza kupić do niewielkiego mieszkania, jaki do dużego, minimalistycznie urządzonego wnętrza i gdzie ustawić go w pomieszczeniu, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję? Spróbujmy znaleźć kilka rozwiązań do różnego rodzaju przestrzeni.

Najlepszy oczyszczacz powietrza do kawalerki i małego pokoju

 

Domowy oczyszczacz powietrza do niewielkiej przestrzeni będzie pracował wydajnie tylko wtedy, gdy udostępnimy mu odpowiednią przestrzeń w okolicy wlotu i wylotu powietrza. Najlepszy oczyszczacz powietrza do niewielkiej przestrzeni pozwoli na umiejscowienie go pod ścianą, dzięki czemu nie będzie zabierał miejsca ustawiony na środku pokoju lub mieszkania. Jaki oczyszczacz powietrza kupić do takiego pomieszczenia? Dobrym rozwiązaniem będzie domowy oczyszczacz powietrza Samsung AX34R3020WW wyposażony w przedni wlot z łatwością wciągający zanieczyszczone powietrze. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi i trzykierunkowemu przepływowi powietrza pomieszczenie do 34 metrów kwadratowych zostanie w mig oczyszczone z niezdrowych drobnoustrojów i szkodliwych dla naszego zdrowia cząsteczek. Niewielki oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA oraz węglowym filtrem dezodoryzującym doskonale zadba o świeżość i jakość powietrza w naszej niewielkiej przestrzeni.

 

Jaki oczyszczacz powietrza kupić do dużego salonu?

 

Duże pomieszczenia dają zdecydowanie więcej możliwości umiejscowienia oczyszczacza powietrza i wyboru jego modelu. Inny domowy oczyszczacz powietrza wybierzemy do wnętrza urządzonego w minimalistycznym stylu, inny natomiast sprawdzi się we wnętrzu glamour, a jeszcze innego rodzaju obudowa będzie pasować do pomieszczenia przytulnego, pełnego roślin i miękkich tkanin. Najlepszy oczyszczacz powietrza do dużego pomieszczenia będzie miał duży zasięg i wydajność pracy dostosowaną do większych przestrzeni, jak na przykład zestaw dwóch oczyszczaczy Samsung AX47R9080SS (CUBE). Ten stylowy, modułowy model to świetne rozwiązanie do pomieszczeń o wielkości aż do 94 metrów kwadratowych. Stylowy wygląd i chromowana obudowa świetnie sprawdzą się w surowo urządzonych wnętrzach. Najlepszy oczyszczacz powietrza do takich przestrzeni zapewni dobre rozprowadzanie czystego powietrza po pomieszczeniu. Model AX47R9080SS dzięki tysiącom mikrootworów będzie idealnym rozwiązaniem do dużych pomieszczeń.

 

Nieco mniej surowy wygląd przy wysokiej jakości oczyszczania zapewni model oczyszczacza Samsung AX90R7080WD w czarno-białej obudowie, z przednim wlotem powietrza i trzykierunkowym wylotem zapewniającym dotarcie czystego powietrza do najdalszych zakamarków pomieszczeń do 90 metrów kwadratowych przestrzeni.

Najlepszy oczyszczacz powietrza spełniający nasze wymagania i ustawiony tak, by współgrać z przestrzenią mieszkania lub domu, zapewni nam zdrowe i swobodne oddychanie każdego dnia i nocy. Włącz czyste powietrze w swoim domu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku