Na co dzień, a może na specjalną okazję? Jeżeli chcesz wyglądać modnie tej jesieni, wybierz dodatki, które będą po pierwsze wykonane z niecodziennego materiału, a po drugie praktyczne podczas ich używania. Właśnie takie są torebki z filcu, które już kolejny sezon z rzędu przyciągają uwagę kobiet, które chcą wyglądać interesująco i nowocześnie.  


Czy torebki z filcu są trwałe?

Filc… materiał, który znany jest od tysięcy lat, a w ostatnim czasie coraz częściej wykorzystuje się go do tworzenia designerskich akcesoriów i dodatków. Czy to właściwy materiał dla torebek? Odpowiedź brzmi... oczywiście, że tak! Osoby, które zajmują się rękodziełem, regularnie udowadniają, że z filcu mogą powstać wyjątkowe torebki. W ich ofercie znajdziesz rozmaite wyroby o różnych kształtach, wzorach i wielkościach. A co z ich trwałością? Tych, którzy obawiają się, że filcowe torebki szybko się niszczą, musimy wyprowadzić z błędu. Filc, np. syntetyczny, który powstaje z recyklingu włókien poliestrowych, jest trwały i wytrzymały, a dodatkowo także odporny na rozrywanie, rozciąganie i tarcie. Sprawdza się jako materiał na torebki z jeszcze z kilku innych powodów - jest bardzo plastyczny, nie gniecie się i modnie wygląda. Jeżeli chcesz, aby Twoja torebka z filcu za każdym razem prezentowała się znakomicie, musisz właściwie o nią dbać. Wystarczy użyć preparatów przeznaczonych do zamszu, które sprawdzą się także w przypadku filcu. Do usuwania paproszków i kurzu możesz wykorzystać rolkę z klejem do ubrań. Tak naprawdę utrzymanie torebki filcowej w dobrym stanie nie jest trudne. To kolejny argument, który przemawia za tym, aby zdecydować się na zakup tego rodzaju dodatku.    

Jaką torebkę z filcu wybrać do jesiennej stylizacji?

Jeżeli chcesz wzbogacić swoją garderobę na jesień o ciekawy element, zwróć uwagę na torebki z filcu. Możesz zdecydować się na filcowe akcesoria w jesiennych kolorach. Czerwona, żółta lub pomarańczowa torebka z filcu będzie wyróżniającym się akcentem, który podkreśli Twoją stylizację. Jeżeli lubisz uniwersalne szarości, to w tej kolorystyce także znajdziesz torebki z filcu. Doskonale skomponują się z większością Twoich ubrań, bo nie od dziś wiadomo, że szare pasuje niemal do wszystkiego i to wciąż bardzo modny kolor. Torebki filcowe wyróżniają się także wzornictwem. Dzięki wykorzystaniu laserów, twórcy tego rodzaju dodatków mogą wycinać w filcu niecodzienne kształty i w ten sposób nadają torebkom indywidualny charakter. Dzięki tego rodzaju torebkom jesienią możesz wyglądać modnie na co dzień i od święta. Są pojemne, a więc bez większego problemu wypełnisz je akcesoriami, które są Ci potrzebne w ciągu dnia. Natomiast filcowe kopertówki i małe torebki podkreślą wizytowy strój na specjalną okazję. 

Bądź modna tej jesieni. Nadaj swoim stylizacjom nowy i nietuzinkowy wygląd. Możesz to zrobić na wiele sposobów, ale jeden wydaje się być wciąż niezawodny - postaw na przyciągającą uwagę i unikatową torebkę… postaw na torebkę z filcu! 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku