Sezon studniówkowy rozpoczął się zaraz po Nowym Roku i potrwa do zakończenia karnawału. W tym czasie wszyscy tegoroczni maturzyści będą mieli okazję bawić się na balu, który na zawsze pozostanie w ich pamięci. Warto wobec tego wybrać na tę okazję wyjątkowy strój, który pozostanie uwieczniony na wielu fotografiach czy filmie, do którego będziemy po latach powracać we wspomnieniach.

Tatuum

Studniówka to wyjątkowy bal, który każdy z nas zapamiętuje do końca życia. Większość z nas zdjęcia ze Studniówki posiada w specjalnym albumie i podczas spotkań z dawnymi znajomymi ze szkoły przywołuje wspomnienia przeglądając je. Z perspektywy czasu zdajemy sobie sprawę, że mogłyśmy inaczej upiąć włosy czy wybrać inny krój sukienki, by nie krępował naszych ruchów na parkiecie.

Jeżeli Studniówkę masz dopiero przed sobą, dobrze przemyśl swoją stylizację na ten wyjątkowy wieczór. Weź pod uwagę przede wszystkim wygodę – musisz swobodnie czuć się w sukience, butach czy makijażu. W przeciwnym razie zamiast beztroskiej zabawy, spędzisz większość czasu przy stole czy poprawiając się w toalecie, a przecież nie o to chodzi!

Przy wyborze kreacji i dodatków kieruj się najnowszymi trendami! Postaw na najmodniejsze w tym sezonie czarne koronki, motyw panterki czy klasyczną małą czarną. Dodatki dobierz na zasadzie kontrastu. Jeżeli planujesz swoją stylizację w kolorach nude, zwróć uwagę na to, aby efekt nie był zbyt mdły, dlatego pamiętaj o przynajmniej jednym, drobnym akcencie, który Cię rozświetli.

Wybierając się do fryzjera, wytłumacz mu jaki kolor będzie miała Twoja kreacja i jaki styl preferujesz. W tym sezonie królują dobierańce i wszelkie inne odmiany warkoczy czy koszyków. Jeśli masz długie włosy, to z pewnością taka fryzura jest dla Ciebie!sukienka H&M, żakiet Pretty Girl 159,90 zł, naszyjnik 10 Deco Art 299 zł, szpilki Zara 399 zł, torebka Zara 129 zł

sukienka Pretty Girl 129,90 zł, kolczyki 10 Deco Art, szpilki Venezia, torebka Bata, żakiet Stefanel

sukienka H&M, kolczyki W. Kruk, torebka Zara 99,90 zł, szpilki Zara 169 zł

sukienka Pretty Girl 149,90 zł, naszyjnik 10 Deco Art 399 zł, torebka Stefanel, szpilki Zara 99,90 zł, pierścionek W. Kruk

sukienka Pretty Girl 149,90 zł, szpilki Zara 289,90 zł, torebka Simple, pierścionek W. Kruk