Autor: Anna Stasiak   Dodano: 2009-12-02
Newsletter:    
Strona główna > Dział: Moda > Artykuł: Bombka- wystrzałowa spódnica

Bombka- wystrzałowa spódnica

Niektórzy wybierają już bombki na choinkę. Aby pozostać w świątecznym klimacie my również porozmawiamy o bombkach, tyle że spódnicach.


Powiedzcie kilka razy na głos: bombka, bombka, bombka... Prawda, że to słowo brzmi przezabawnie? Spódnica o tym fasonie ma w sobie tyle samo radości i fantazji, co jej nazwa. Większa ilość materiału, zwężanego tuż nad jej dolnym brzegiem, tworzy zabawny kloszyk wokół ud. Ten krój, to kolejny w tym sezonie comeback odzieżowego hitu z lat 80-tych. Bufiaste drapowania i fałdy optycznie dodają krągłości dziewczynom o bardzo szczupłych biodrach. Jednocześnie w tych samych fałdach można ukryć kilka kilogramów większej pupy. Czyli fason idealny!

Poniżej kilka propozycji zestawów, gdzie w rolach głównej występują urocze bombeczki.





Inne artykuły:
picture picture picture picture
Zapraszamy do dyskusji...



Twój komentarz dodaj


Galeria

Moda


Tagi: bombka - kilka - bombka bombka -
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA    Regulamin i polityka prywatności    ile kalorii ma   ebook informacje prasowe tagi
© 2004 - 2012 Herbert Grossfuss Media