Wybierz najlepsze SPA


P.U.H. Trzy Światy
Hotele

Hotel Trzy Światy

Hotel "Trzy Światy" w Gliwicach zapewnia bardzo komfortowe warunki pobytu w ekskluzywnych i przestronnych wnętrzach obiektu. Do dyspozycji Gości oddaje się 50 komfortowych pokoi oraz apartamentów zapewniających spokojny i przyjemny wypoczynek. Komfort pokoi podkreślają stylizowane meble oraz nastrojowe oświetlenie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Niewątpliwą zaletą hotelu jest doskonałe połączenie komunikacyjne oraz oddalone o kilkadziesiąt km lotnisko Katowice-Pyrzowice i Kraków-Balice.

Sale konferencyjne

Hotel "Trzy Światy" posiada także 4 nowoczesne sale konferencje dające możliwość organizacji kongresów, konferencji, sympozjów, szkoleń, zjazdów, warsztatów i kameralnych spotkań biznesowych. Co więcej bogate zaplecze audio - wizualne spełnia wysokie standardy i zadowoli oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Zaplecze gastronomiczne

Na terenie hotelu znajduje się komfortowa restauracja serwująca pyszne posiłki, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia. Profesjonalna kuchnia oraz profesjonalna i sympatyczna obsługa gwarantują niezapomnianą podróż kulinarną. Do dyspozycji gości oddaje się urokliwą kawiarnię, salę kolumnową, winiarnię oraz ogródek letni.

Spa & Wellness "Rajska WySpa"

Hotel "Trzy Światy" oferuje swoim gościom możliwość relaksu i odpoczynku w nowoczesnym obiekcie Spa & Wellness Rajska WySpa. Specjalistyczne zabiegi oraz kuracje relaksacyjne zapewnią przyjemny pobyt oraz możliwość spokojnego wypoczynki.

Do dyspozycji gości oddaje się:

* Zatokę Kakadu - w obiekt przeznaczony do pobytu w przerwach między zabiegami, charakteryzuje się pięknym wystrojem oraz niepowtarzalnym klimatem.

* Łaźnie tropików to miejsce regeneracji ciała i jego sił witalnych, goście mogą korzystać z łaźni suchej, parowej, kąpieli tropikalnych oraz ziołowych kąpieli.

* Kraina spokoju - to otoczenie wodospadów i dżungli bambusowej, można korzystać z groty solnej oraz upajać się fantastycznym klimatem za sprawą wody morskiej.

* Perłowa laguna - tutaj każdy z gości może korzystać z kąpieli perełkowych oraz wodnych podczas których wyrzucane ze specjalnie umieszczonych dysz, pęcherzyki powietrza doskonale masują ciało, zapewniając niesamowite rozluźnienie.
* Gabinety masażu - gdzie nasze wyspiarki w odpowiednio stylizowanych wnętrzach, z nastrojową muzyką i cudownymi aromatami przeniosą Twoją duszę i ciało w błogi stan a zabiegi kosmetyczne pozwolą zatrzymać czas
* Małpi Gaj - dla niestrudzonych, posiadających niespożyte pokłady energii proponujemy skorzystanie z siłowni, która wyciągnie z nas resztki sił i poprawi kondycję.
* Tajemniczy ogród - latem i zimą można odpocząć na leżaku lub usiąść pod parasolem wśród zieleni, słońca i świeżego powietrza.

Szukaj


ubezpieczenia link4

Co robić, żeby się nie pocić? Sposoby na nadmierne pocenie się.

Autor:

Każdy organizm w drodze ewolucji wykształcił sobie mechanizmy radzenia sobie z niesprzyjającymi warunkami środowiskowymi. Pomimo tego, że w przypadku ludzi mech

Czytaj dalej
Udostępnij:

Wizyta u onkologa - co przygotować i kiedy warto się udać?

Autor:

Wizyta u onkologa z reguły dla każdego pacjenta jest bardzo stresującym przeżyciem, z którym nierozerwalnie łączy się niepewność, niepokój i obawa o stan zdrowi

Czytaj dalej
Udostępnij:

Akcesoria nie muszą być nudne – kolorowe portfele

Autor:

Stylowy portfel to atrybut każdej eleganckiej kobiety. Oprócz oczywistych funkcji praktycznych, tego typu akcesoria bardzo często charakteryzują się efektownym,

Czytaj dalej
Udostępnij:

Olejek CBD – co warto wiedzieć na jego temat?

Autor:

Legalne stosowanie konopi indyjskiej bądź jakichś jej pochodnych ciągle dla wielu osób jest kontrowersyjne. Jednak obecnie coraz częściej można spotkać s

Czytaj dalej
Udostępnij:

Puder jako podstawowy element makijażu - 3 sekrety dobrego dopasowania

Autor:

Puder od zawsze stanowił jeden z podstawowych elementów wyposażenia kobiecej kosmetyczki. Jest integralną częścią makijażu. Może stanowić element bazowy,

Czytaj dalej
Udostępnij: