Ustaw jako startową Linkuj do nas!

Autor:   Dodano: 2009-05-27
Newsletter:    
Strona główna > Dział: Zdrowie i uroda > Artykuł: Nowe spojrzenie na golenie

Nowe spojrzenie na golenie

Każdego roku pojawiają się kosmetyki, akcesoria drogeryjne i inne nowinki, które wspomagają kobiety w dbaniu o higienę osobistą. Kolejną nowością, która pojawiła się ostatnio na rynku jest duński produkt o nazwie Razorpit, który zdaje się sporo zmieniać w zasadach higieny golenia.

Razorpit to urządzenie czyszczące i konserwujące maszynki do depilacji.  Produkt przeznaczony jest dla kobiet dbających o czystość swojej skóry. Zbudowany jest ze specjalnego silikonu, który po uprzednim zwilżeniu pianką, poddając się naciskowi maszynki, usuwa wszelkie pozostałości po goleniu znajdujące się między ostrzami, oraz między ostrzami a oprawą maszynki. Tym samym korzystanie z tego urządzenia zapobiega infekcjom skóry, minimalizuje jej podrażnienia oraz wydłuża żywotność ostrzy. Rozwiązanie jest innowacyjne, a jednocześnie nawiązuje do tradycji prawdziwych golarzy, którzy czyścili swoje brzytwy na specjalnych paskach ze skóry.  

Razorpit to oprócz dbałości o higienę, także niezwykła oszczędność maszynek do golenia. Badania prowadzone przez duńskich naukowców,  które trwały w latach 2005-2008  dowiodły, że maszynki do ostrza maszynek czyszczone przez Razorpit przedłużyły ich żywotność z 10-20 goleń do 70-150 razy! Spadek zużycia golarek sprawia, że Razorpit jest tez produktem proekologicznym. Dodatkowo konstrukcja produktu umożliwia wygodny sposób przechowywania maszynki w domu i w podróży. Warto dodać, że Razorpit pasuje do ponad 95 % maszynek do depilacji dostępnych na rynku.

Więcej informacji o produkcie dostępnych jest na stronie www.razorpit.pl – tam też działa sklep internetowy umożliwiający jego zakup. Niebawem, podobnie jak to miało miejsce w Danii - Razorpit będzie także dostępny w wybranych drogeriach i supermarketach.






Zapraszamy do dyskusji...



Twój komentarz dodaj


Inne artykuły:
picture picture picture picture

Galeria

Moda

Ciacha


Tagi: razorpit - maszynki - maszynek - skóry -   - także - żywotność - rynku - przez - dostępnych - ostrzami - między - który - depilacji - higienę - produkt - golenia - między ostrzami -
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA       ile kalorii ma   ebook informacje prasowe tagi
© 2004 - 2011 Herbert Grossfuss Media
  • Menu