Ustaw jako startową Linkuj do nas!

Autor:   Dodano: 2009-03-27
Newsletter:    
Strona główna > Dział: Dom i wnętrza > Artykuł: Flow 300 marki Keramag – łazienka, która płynie

Flow 300 marki Keramag – łazienka, która płynie

Seria Flow 300 to nowoczesna wizja aranżacji wykreowana przez wybitnego niemieckiego projektanta Hadi Teherani, będąca kontynuacją linii produktów Flow. Dzięki ceramice i meblom z tej kolekcji nasza łazienka nabierze lekkości i płynności morskich fal.


Kształty w sposób naturalny wynikają z danego materiału. Ściana pomieszczenia płynnie przechodzi w przedmiot wkomponowany w jego wnętrze – i oto mamy umywalkę – powiedział Hadi Teherani, architekt i stylista, który zaprojektował serię Flow 300. Kolekcja jego autorstwa to ukłon w stronę postmodernistycznego  designu, nakierowanego na estetykę i indywidualizm formy. Idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym mieszkaniu, jak i luksusowym hotelu czy restauracji.

Morskie fale


Łagodne krawędzie i „płynące” kształty ceramiki z serii Flow 300 przywodzą na myśl spokojne fale morskie, zachęcające nas do kąpieli. Tak jak one, łazienka zaaranżowana przy pomocy kolekcji ceramiki, mebli i dodatków Flow 300 marki Keramag sprawi, że zapragniemy rozpocząć naszą wodną przygodę.  

Flow 300 charakteryzuje harmonijne połączenie ceramiki i mebli z niezwykle estetycznymi płytkami dekoracyjnymi. Symbol 300 zastosowany w nazwie serii, określa wysokość umywalek, miski ustępowej oraz płytek, podaną w milimetrach. Dzięki podobnym wymiarom, wszystkie elementy kolekcji składają się w wysmakowaną, elegancką całość.

Zaokrąglone kształty ceramiki w kolorze white alpin oraz meble dostępne w odcieniach heban makassar i biały mat wprowadzą do naszej łazienki piękno i porządek zaczerpnięte prosto z natury. Aranżacja uzupełniona płytkami dekoracyjnymi wykończonymi białym szkłem z połyskiem lub fornirem heban makassar przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Technologia dopasowana do potrzeb

Architektoniczny pomysł projektanta Hadi’ego Teherani został rozwinięty przez specjalistów Keramag i uzupełniony o technologiczne nowości podnoszące komfort użytkowania produktów z kolekcji Flow 300. Ceramika z tej serii została pokryta niezwykle wytrzymałym szkliwem KeraTect, które ułatwia utrzymanie jej w czystości. W zestawie dostępne są także deski sedesowe, wyposażone w mechanizm powolnego zamykania. Korpusy mebli zostały wykonane z wodoodpornego tworzywa MDF lakierowanego na matowo.

Szeroka gama dostępnych w serii dodatków takich jak haczyki, relingi czy dozowniki do mydła pozwala zachować w łazience elegancką jednolitość stylu, a przy okazji ułatwia utrzymywanie porządku. Idealnym dopełnieniem zestawu ceramiki i mebli będzie także lustro ze zintegrowanym oświetleniem.

Flow 300 marki Keramag to przepis na wyjątkową łazienkę – funkcjonalną i piękną. Formy zaczerpnięte z natury, doskonała jakość użytych materiałów i nowoczesne technologie zapewnią każdemu komfortową wodną przygodę.






Inne artykuły:
picture picture picture picture
Zapraszamy do dyskusji...



Twój komentarz dodaj


Galeria

Moda

Ciacha


Tagi: ceramiki - serii - kolekcji - mebli - keramag - kształty - marki - łazienka - teherani - heban - dostępne - dekoracyjnymi - elegancką - makassar - także - ułatwia - natury - zaczerpnięte - płytkami - wodną - przez - dzięki - produktów - formy - morskie - przygodę - projektanta - dodatków - niezwykle - flow 300 - marki keramag - 300 marki - heban makassar - płytkami dekoracyjnymi - hadi teherani - kształty ceramiki - wodną przygodę - 300 marki keramag -
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA       ile kalorii ma   ebook informacje prasowe tagi
© 2004 - 2011 Herbert Grossfuss Media
  • Menu