Autor:   Dodano: 2009-03-20
Newsletter:    

Tabletka na kobiecą potencję

Masz obniżone libido? Seks nie sprawia ci satysfakcji? Na problemy seksualne kobiet lekarze polecają stosowanie preparatów opartych o aminokwasy i naturalne odpowiedniki hormonów.

Pogoń za karierą, obowiązki żony, matki; zmęczenie, stresy dnia codziennego... - wszystko to nie sprzyja udanemu życiu seksualnemu kobiety. Na chwile intymności zostaje zbyt mało czasu i sił. A jeśli już dojdzie do zbliżenia, napięcie emocjonalne blokuje funkcje seksualne i orgazm nie przychodzi...

Seksuolodzy wyróżniają u kobiet dwie podstawowe dysfunkcje, które choć mają te same objawy, opisują różne dolegliwości:
- anorgazmia - brak osiągania orgazmu mimo prawidłowego przebiegu kontaktu seksualnego,
- oziębłość płciowa - niezdolność do osiągnięcia stanu podniecenia seksualnego.


Dysfunkcje seksualne u kobiet towarzyszą często przyjmowaniu niektórych leków, np. antykoncepcji hormonalnej, hormonów stosowanych w menopauzie, czy leków przeciwdepresyjnych. Temat tak specyficznych objawów niepożądanych rzadko bywa otwarcie omawiany przez lekarza z pacjentką. Dlatego występującego w czasie terapii zaburzenia funkcji seksualnej (np. braku możliwości osiągnięcia orgazmu), kobieta najczęściej nie wiąże z przyjmowanymi lekami.

Podstawowym etapem leczenia jest eliminacja organicznych i psychogennych przyczyn zaburzeń. Pomocna będzie wizyta u seksuologa. Leczenie farmakologiczne może składać się z leków o działaniu hormonalnym i leków pobudzających seksualnie. Lekarze polecają także preparaty oparte o aminokwasy i wyciągi roślinne o działaniu zbliżonym do działania hormonów, które można łączyć z antykoncepcją lub terapią hormonalną.

W odpowiedzi na kobiece kłopoty, firma PHARMACY Laboratories wprowadziła na rynek preparat AVENEA essence. Preparat działa doraźnie – więc analogicznie jak np. Viagra na mężczyzn. W odróżnieniu jednak od preparatów dla mężczyzn, kobieta zażywa swoją „różową tabletkę” AVENEA essence 3 razy dziennie (przez jeden określony dzień).

AVENEA essence  to pierwsza na rynku doraźna jednodniowa kuracja wspomagająca seksualną sferę życia kobiety. Preparat został skomponowany na bazie specjalnie dobranych składników, które usprawniają funkcje seksualne kobiety. AVENEA essence jest w pełni naturalna, nie zawiera syntetycznych hormonów, można ją stosować wraz z antykoncepcją, czy hormonalną terapią zastępczą (w trakcie menopauzy).  Wysoka aktywność i skuteczność AVENEA essence wynika z zastosowania wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych z krzewu Damiany (Turnera aphrodisiaca) oraz wyciągu z zielonych pędów owsa (Avena sativa), a także 98,5-procentowemu stężeniu aminokwasu L-argininy. W opinii wielu ekspertów, produkty oparte na tych substancjach zaliczane są do najskuteczniejszych niehormonalnych naturalnych metod wspomagania funkcji seksualnych u kobiet.

Krzew Damiany, którego działanie potwierdziła współczesna medycyna, od wieków używany był jako afrodyzjak zwiększający ukrwienie narządów płciowych i wspomagający potencję. Działa stymulująco, euforyzująco i silnie erotyzująco przez okres 1,5-godziny po zażyciu. Ekstrakt z liści krzewu Damiany jest polecany w zaburzeniach seksualnych u kobiet spowodowanych obniżeniem nastroju, trudności w osiągnięciu podniecenia seksualnego oraz osiąganiu orgazmu.

Ekstrakt z zielonych pędów owsa zawarty w preparacie AVENEA essence zwiększa pobudzenie seksualne. Zawiera związki krzemu, cynk, glukowanilinę oraz korzystnie wpływa na aktywność hormonalną i seksualną.

Aminokwas L–arginina  podnosi poziom tlenku azotu (NO) - jednego z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiedzialnych za prawidłową odpowiedź seksualną organizmu; poprawia ukrwienie narządów płciowych wpływając na doznania seksualne. Niski poziom tlenku azotu obniża popęd seksualny i uniemożliwia osiągnięcie pełnej satysfakcji seksualnej.

Preparat AVENEA essence stosuje się doraźnie w celu wywołania stymulacji seksualnej kobiety i ułatwienia osiągnięcia orgazmu. W celu jednorazowego zwiększenia aktywności seksualnej oraz przy trudnościach w osiąganiu orgazmu u kobiety przyjmuje się 3 razy dziennie po 2 tabletki (ostatnie na pół godziny przed kontaktem seksualnym). Efekt zażycia preparatu najbardziej odczuwalny jest po około 30 minutach po zażyciu trzeciej – ostatniej dawki. W przypadku nadmiernego pobudzenia w ciągu dnia, można zmniejszyć dawkę dzienną o połowę lub zrezygnować z pierwszej porannej dawki.

Preparatu AVENEA essence  nie wolno stosować przy chorobach tarczycy oraz w ciąży i w okresie karmienia piersią. Preparat AVENEA essence jest dostępny w aptekach bez recepty. Jedno opakowanie zawiera 6 tabletek i kosztuje około 19 złotych.


Inne artykuły:
Pasztet w modzie Miejska gra w kobiecym stylu Zbyt wielu Polaków umiera na serce… Możesz im pomóc Wiosenny rozruch Bez słodzenia i…bez planu B Kolor-in-owa wiosna Odporni na wiosenne przesilenie! Wiosenny look wiosna lato 2009 Rajskie orzeźwienie i zdrowie przez cały rok Rubinowy skarb Kolekcja Gino Rossi wiona  lato 2009 Premiera teatralna Koraliny Tabletka na kobiecą potencję Kobieta we współczesnej bajce Bel Canto Stefana Witasa Tydzień dla Serca Piękni i szczupli dzięki Biocol Omega 3.6.9 Skalpelowi mówimy NIE! Paclana as w rękawie Gentelman dobrze poukładany

Nasze Forum


Zapraszamy do dyskusji...


Re: Tabletka na kobiecą potencję
Witam mam pytanie jaki bym mogła brac tabletki na libido przy tabletkach na nadcisnienie


Re: Tabletka na kobiecą potencję
SEX NIE DAJE MI ZBYT DOBREJ PRZYJEMNOŚCI ,PRÓBOWAŁAM JUZ W KAŻDA DZIURKĘ I NAWET Z DWOMA FACETAMI ,CZY SĄ JAKIEŚ TABLETKI????????????????


Re: Tabletka na kobiecą potencję
sluchaj sprobuj z czterama facetami powinno pomoc


Re: Tabletka na kobiecą potencję
po co ci 2 facetow wystarczy jeden ale figlarny i uczuciowy


Re: Tabletka na kobiecą potencję
WITAM MAM PYTANKO CZY JUŻ KTOŚ PRÓBOWAŁ TE TABLETKI AVENEA BO MAM WIELKO PROBLEM Z MOJĄ KOBIETĄ BO DOPIERO PO OSTREJ SZYBKIEJ JEŹDZIE (GODZINNEJ) POWOLI DOCHODZI ALBO JA ZASZYBKO DOCHODZE ALBO ONA MA PROBLEMY Z ORGAZMEM KOCHAMY SIĘ ALE UDAŁO MI SIĘ DOPROWADZIĆ JUŻ JĄ DO ORGAZMU Z TAK ZWANYM WYTRYSKIEM TYLKO TO TRWAŁO OKOŁO 3 GODZINY OSTREGO SEXU A CHCIAŁBYM ŻEBY SZYBCIEJ DOCHODZILA I ŻEBYŚMY WSPULNIE MIELI MNIEJWIĘCEJ W TYM SAMYM CZASZIETwój komentarz dodaj


Moda

Galeria

Color Freek na wiosnę Nowa kolekcja fryzur Schwarzkopf Album Polish Hair Design Świąteczna kolekcja akcesoriów kuchennych

Tagi:

-
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA    Regulamin i polityka prywatności   mapa serwisu
© 2004 - 2014 Herbert Grossfuss Media