Autor:   Dodano: 2011-09-28
Newsletter:    
Strona główna > Dział: Moda > Artykuł: Modowe motywy By dziubeka

Modowe motywy By dziubeka

Biżuteria z metalu to nie tylko hit minionego lata, ale również must have w sezonie jesień/zima 2011-2012. W kolekcji I love By dziubeka Biżuterii Modowej By dziubeka znalazły się bransoletki, kolczyki i naszyjniki z motywami ważek, motyli, ptaszków i serc.



  Wybierać możemy spośród złotych i srebrnych elementów łączonych z kolorowymi skórzanymi linkami lub sznurkami.  W przypadku bransoletek niezmiennie im więcej tym lepiej. Skórzane linki i metalowe charmsy kochają swoje towarzystwo. Kolczyki są długie i wyraziste, naszyjniki nosimy blisko szyi.
Biżuteria z kolekcji I love By dziubeka na jesień i zimę 2011/2012 świetnie sprawdzi się w połączeniu ze skórą i sztucznym futrem oraz jako dodatek do szalenie modnych przeźroczystych tkanin. Motywy odważnie łączymy ze sobą nosząc po kilka jednocześnie, tak by tworzyły nasz indywidualny look.




Inne artykuły:
picture picture picture picture
Twój komentarz dodaj


Galeria

Moda


Tagi: dziubeka - naszyjniki -   - kolczyki - motywy - kolekcji - jesień - 2011 2012 -
REKLAMA    KONTAKT    PARTNERZY    REDAKCJA    Regulamin i polityka prywatności    ile kalorii ma   ebook informacje prasowe tagi
© 2004 - 2012 Herbert Grossfuss Media